بهترین وبلاگ آموزشی ایران - مطالب خرداد 1388
بهترین وبلاگ آموزشی ایران
دانلود آهنگ جدید+طنز+جک+اس ام اس جدید+جعبه جواهرات طلا و نقره+شعر طنز+مدل لباس+عکس های جالب و طنز+

آرشیو موضوعی

آرشیو

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

قدیمی‌ترین سند قدمت نام خلیج فارس

رئیس مركز اسناد كتابخانه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر ضمن اعلام این خبر گفت: این مجموعه اسناد تازه دو دسته هستند كه یك دسته نقشه‌های تاریخی ایران عصر قاجار و دسته دوم شامل نگاتیوها و شیشه‌های رنگی مخصوص ظهور عكس است. نقشه‌های تاریخی مشتمل بر 8 نقشه است كه یكی از مهم‌ترین آنها كه معتبرترین سند درباره قدمت نام خلیج فارس نیز قلمداد می‌شود نقشه خلیج فارس و ممالك عربی است.

وی افزود: این نقشه كه در سال 1908 میلادی (مطابق با 1278 خورشیدی) در انگلستان چاپ شده از نظر سیاسی اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد، چرا كه در سال‌های اخیر چالش‌ها درباره نام خلیج فارس شدت گرفته است و این سندبه عنوان یك سند قطعی می‌تواند روشن كننده حقایق باشد.

به گفته ططری، دومین نقشه از این مجموعه كه در سال 1889 میلادی توسط كمپانی هند شرقی در انگلستان ترسیم شده مربوط به نقشه سیستان و بلوچستان است. این نقشه را زمانی كه انگلیسی‌ها بر این منطقه سیطره داشتند، ترسیم كرده‌اند.

رئیس مركز اسناد كتابخانه مجلس در ادامه یادآور شد: سومین نقشه، نقشه مرزی و سرحدات میان ایران و روس است كه متعلق به دوران ناصری است. این نقشه بعد از جنگ‌های ایران و روس با مهارت توسط دست ترسیم شده است. چهارمین نقشه نیز نقشه جهان است كه در سال 1892 میلادی چاپ شده است.

وی همچنین اظهار كرد: چهار نقشه دیگر متعلق به اراضی و محدوده املاك میرزا حسین خان فرمانفرما و خاندان وی در تهران است.

ططری 41 نگاتیو و 36 شیشه رنگی مخصوص ظهور عكس را از دیگر خریدهای این كتابخانه برشمرد و عنوان كرد: این نگاتیوها كه برخی از آنها هنوز ظهور نشده‌اند متعلق به دوران قاجاری است كه جزو اولین نگاتیوهای رنگی در جهان به شمار می‌رود. در میان آنها عكسی از محمدعلی شاه نیز به جا مانده است كه تاكنون در جایی منتشر نشده بود.

رئیس مركز اسناد كتابخانه مجلس ادامه داد: 36 شیشه رنگی خریداری شده نیز جزو اولین ابزارهایی هستند كه پیش از اختراع نگاتیو در جهان برای چاپ عكس مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

رئیس مركز اسناد كتابخانه مجلس در پایان تاكید كرد: شناسایی و خرید این اسناد در راستای تداوم سیاست‌های كتابخانه مجلس برای جلوگیری از خروج اسناد تاریخی از كشور صورت گرفته است.

غلط می‌کنی قانون را قبول نداری قانون تو را قبول ندارد

بازخوانی فرمایشات حضرت امام خمینی (ره)


غلط می‌کنی قانون را قبول نداری قانون تو را قبول ندارد


خبرگزاری فارس: می‌شود از شما پذیرفت که ما قانون را قبول نداریم. غلط می‌کنی قانون را قبول نداری!قانون تو را قبول ندارد نباید از مردم پذیرفت، از کسی پذیرفت ، ما شورای نگهبان را قبول نداریم. نمی‌توانی قبول نداشته باشی. مردم رای دادند به اینها ، مردم 16 میلیون تقریبا یا یک قدری بیشتر رای دادند به قانون اساسی.
به گزارش خبرگزاری فارس گزیده‌ای از فرمایشات بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) درباره تمکین مسئولان ، احزاب و گروه‌ها به قانون و فصل‌الخطاب بودن قانون اساسی و شورای نگهبان به شرح ذیل است:
* من باز به همه این آقایانی که می‌خواهند نطق کنند و اعلامیه بدهند و نمی‌دانم نامه سرگشاده بفرستند و ازاین مزخرفات، به همه اینها اعلام می‌کنم که برگردید به اسلام، برگردید به قانون ، برگردید به قرآن کریم ،‌ بهانه درست نکنید که اسباب این بشود که شما همه به انزوا کشیده بشوید. من به بسیاری از شما علاقه دارم و میل دارم که همه به قانون عمل کنند و همه در جای خود باشند و چنانچه این‌طور نباشد،‌ مسئله طور دیگر خواهد شد. (صحیفه امام جلد 14 صفحه 415)
*نمی‌شود از شما پذیرفت که ما قانون را قبول نداریم. غلط می‌کنی قانون را قبول نداری!قانون تو را قبول ندارد نباید از مردم پذیرفت، از کسی پذیرفت ، ما شورای نگهبان را قبول نداریم. نمی‌توانی قبول نداشته باشی. مردم رای دادن به اینها ، مردم 16 میلیون تقریبا یا یک قدری بیشتر رای دادن به قانون اساسی. مردم که به قانون اساسی رای دادند منتظرند که قانون اساسی اجرا بشود؛ هر کس از هرجا صبح بلند می‌شود بگوید من شورای نگهبان را قبول ندارم ،‌ من قانون اساسی را قبول ندارم ،‌من مجلس را قبول ندارم ، من رئیس‌جمهور را قبول ندارم ، من دولت را قبول ندارم. نه ! همه باید مقید به این باشید که قانون را بپذیرید ،‌ ولو برخلاف رای شما باشد. باید بپذیرید، برای این‌که میزان اکثریت است ؛ و تشخیص شورای نگهبان که این مخالف قانون نیست و مخالف اسلام هم نیست ، میزان است که همه باید بپذیریم.
(صحیفه امام جلد 14 صفحه 378)
* اگر یک جایی عمل به قانون شد و یک گروهی در خیابان‌ها برضد این عمل بخواهند عرض اندام کنند،‌ این همان معنای دیکتاتوری است که مکرر گفته‌ام قدم به قدم پیش می‌رود،‌ این همان دیکتاتوری است که به هیتلر مبدل می‌شود انسان،‌این همان دیکتاتوری است که به استالین انسان را مبدل می‌کند. اگر قانون در یک کشوری عمل نشود ، کسانی که می‌خواهند قانون را بشکنند اینها دیکتاتورانی هستند که به صورت اسلامی پیش آمده‌اند یا به صورت آزادی و امثال این حرفها. اگر همه این آقایان که ادعای این را می‌کنند که ما طرفدار قوانین هستیم ، این‌ها با هم بنشینند و قانون را باز کنند و تکلیف را از روی قانون همه شان معین کنند و بعد هم ملتزم باشند که اگر قانون برخلاف رای من هم بود من خاضع‌ ام ، اگر بر وفاق هم بود من خاضع‌ام ،دیگر دعوایی پیش نمی‌آید؛ هیاهو پیش نمی‌آید.
(صحیفه امام جلد 14 صفحه 415)
* قانون معنایش این است که{ همه} چیزها {را} به حسب قانون اسلامی ، به حسب قانون کشوری که منطبق با قوانین اسلام است ، همه را ،‌وظیفه‌اشان را قانون معین کرده‌. بعد از این که قانون وظیفه را معین کرد ، هر کس بخواهد که برخلاف او عمل بکند، این یک دیکتاتوری است که حالا به صورت مظلومانه پیش آمده است و بعد به صورت قاهرانه پیش خواهد آمد و بعد این کشور را به تباهی خواهد کشید و این کشور وقتی به تباهی کشیده شد و این مردم متفرق و مختلف با هم شدند ، این همان وظیفه ای است که برای ابرقدرتها باید انجام بدهد این آدم انجام داده،‌ ولو خودش نمی فهمد، اگر بفهمد که دیگر مصیبت بالاتر است،‌لکن خودشان ملتفت نیستند.
(صحیفه امام جلد 14 صفحه 415)

تمسخر مجدد آذری‌زبان‌ها توسط اصلاح‌طلبان+ فیلم

پس از لطیفه گویی و توهین رئیس جمهور سابق ایران "محمد خاتمی" درخصوص آذری زبان ها این بار یکی دیگر از سران صلاح طلب برای بار دوم به توهین اصیل ترین و پرافتخارترین اقوام ایران اسلامی یعنی آذری زبانها پرداخته و آنها را به سخره گرفتند.

به گزارش برنا، پس از آنکه فیلم لطیف گویی سید محمد خاتمی (رئیس جمهور سابق) در رابطه با هموطنان آذری زبان موجی از اعتراضات را ایجاد نمود، این بار فیلم مصطفی کواکبیان که هم اکنون رئیس ستاد مردمی میرحسین موسوی و نماینده اصلاح طلبان سمنان در مجلس شورای اسلامی است به لطیفه گویی و تمسخر هموطنان آذری زبان می پردازد.

انتشار فیلم های متعدد از لطیفه گویی سران اصلاح طلب راجع به هموطنان آذری زبان در حالی صورت می گیرد که این طیف دائما در شعار های خود دم از احترام به اقوام مختلف می زنند و میرحسین موسوی تلاش زیادی را در روزهای اخیر برای جلب آرای هموطنان آذری زبان انجام داده است.

دانلود فیلم

حملات هواداران موسوی به مردم پس از قطعی شدن شکست و انتشار نامه هاشمی رفسنجانی

حملات هواداران موسوی به مردم پس از قطعی شدن شکست و انتشار نامه هاشمی
اسیدپاشی به صورت 3 دختر جوان، حمله به اتومبیل رضازاده و...

گزارش‌های خبرنگاران رجانیوز از سطح شهر تهران و برخی شهرستان‌های دیگر حاکی است، پس از انتشار نامه هاشمی رفسنجانی، حملات هواداران میرحسین موسوی علیه مردم و حامیان دکتر احمدی‌نژاد به شدت افزایش یافته و در برخی موارد با خارج شدن از حالت عادی، صورت وحشیانه به خود گرفته است.

اسید پاشی به سمت 3 دختر جوان محجبه، حمله عمد به موتور سوار حامی احمدی‌نژاد، حمله به اتومبیل رضازاده و... تنها بخشی از این اقدامات است که در راستای تمرین آشوب‌آفرینی و تدارک شکست قطعی انجام می‌شود.

تجربه انتخابات 84

چهار سال پیش احمدی‌نژاد و اکبر رفسنجانی به دور دوم انتخابات راه پیدا کردند. هزینه های میلیاردی ستاد هاشمی، دفاع همه جانبه جریانات معلوم دار از وی و موج تخریب علیه احمدی‌نژاد، از مشخصه های عمده انتخابات ریاست جمهوری نهم بود.

اما حامیان احمدی‌نژاد به جای غوغاسالاری، در میدان های شهرهای مختلف حاضر شدند و با مردم به صورت چهره به چهره ارتباط برقرار کردند. آنها تواستند بسیاری از مطالب را به مردم منتقل کنند و بدین صورت بود که حامیان مردمی رئیس‌جمهور، نقشی اساسی در پیروزی دکتر احمدی‌نژاد ایفا کردند.

انتخابات دهم

رقیب قدیمی احمدی‌نژاد در انتخابات دهم تلاش کرد تا از تجربیات انتخابات پیشین بهره گیرد. خارج کردن فضای شهرها از فضای بحث و گفت‌وگو از یک سو و تلاش برای بر هم زدن مناظره های انتخاباتی صدا و سیما از سوی دیگر در دستور کار رقیب قرار گرفت.

اما در حالی که حامیان احمدی‌نژاد همچون انتخابات پیشین در میدان ها حاضر می شوند، حامیان موسوی هفته هاست که از فضای گفت وگو در شهرها فرار می کنند. آنها به فرمان ستادهای مرکزی، سبزپوش شده اند و از ساعات ابتدایی شب تا نیمه های شب به خیابان گردی می پردازند.

مدتهاست که حامیان موسوی بدون آنکه با مردم مواجه شوند و از برنامه های موسوی و نقد احمدی‌نژاد بگویند، فحاشی می کنند و با ایجاد حرکات ناموزون فضای شهرها را مخدوش می کنند.

فرمان تغییرات ناگهانی ستادهای موسوی

در شبهای اخیر، رقص و پایکوبی، فحاشی و ایجاد فضای مسموم در سطح شهرها به ویژه تهران، توسط سبزپوشان گسترش یافته است. هرچند این مسائل جدید نیست و مدتهاست که توسط حامیان میرحسین شروع شده است، اما اخبار نگران کننده، حاکی از سنگ پراکنی، استفاده از زنجیر، حمله به حامیان احمدی‌نژاد و یا افراد با ظاهر حزب اللهی توسط چاقو و شکستن شیشه ها هر روز بیشتر شنیده می‌شود.

اگر تا پیش از این، احساسی کردن فضا، تاکتیکی انتخاباتی به منظور مقابله با حامیان احمدی‌نژاد بود، به نظر می رسد فعالیت‌های اینچنینی هدفی دیگر را دنبال می کند.

بر اساس نظرسنجی نهادهای مختلف، پس از مناظره های انتخاباتی رشد آرای موسوی کاملاً متوقف شده و شیب نزولی گرفته است. اما سونامی احمدی‌نژاد در سراسر کشور به راه افتاده است. حضور تاریخی و گسترده مردم در شهرهای اصفهان، تبریز، ارومیه، ساری، اهواز و پایتخت نتایج این نظرسنجی ها را تأیید می کند.

اهداف اصلی پروژه اغتشاش

به نظر می رسد، طراحان اغتشاش دو هدف عمده را پیگیری می کنند. اولین هدف، ایجاد آشوب در کشور پیش از انتخابات به منظور تأثیرگذاری احتمای بر انتخابات و فرار از شکست است. دومین هدف، تمرین آشوبهای خیابانی و فراهم کردن فضایی برای روز پس از انتخابات است.

مخالفان احمدی‌نژاد که خود را بازنده قطعی انتخابات می دانند، تلاش می کنند تا شکست خود را با آشوبی سراسری و تحمیل شرایطی همانند 18تیرماه به نظام جبران کنند.

نقش جدید هاشمی رفسنجانی

هرچند فرزندان و اطرافیان رفسنجانی به صورت گسترده و آشکار برای تخریب احمدی‌نژاد و حمایت از موسوی فعالیت می کردند اما هاشمی تلاش می کرد از دخالت علنی در انتخابات خودداری کند. با این حال، اظهارات افشاگرانه احمدی‌نژاد در مناظره تلویزیونی با موسوی موجب شد، وی شخصا وارد عرصه تخریب احمدی‌نژاد شود، به طوری که در نامه روز گذشته خود به طور غیرمستقیم تهدید به ایجاد آشوب و درگیری کرد.

تشدید فضای آشوب پس از نامه هاشمی رفسنجانی

گزارش‌های متعدد خبر از حملات گسترده و متعدد سبزپوشان به مردم است. در آخرین مورد حامیان موسوی، امروز به 3 دختر محجبه حمله کرده و به صورت آنها اسید پاشیده اند. این حمله در منطقه بلوار کشاورز انجام شده و حمله‌کنندگان از طبقه دوم یک مؤسسه آموزش زبان انگلیسی به طرف این دختران جوان اسید پاشیده‌اند که در اثر این اقدام وحشیانه، صورت یکی از این 3 نفر، به صورت شدیدی سوخته است.

شب گذشت نیز اوباش به اتومبیل حسین رضازاده حمله کردند و خسارات زیادی وارد آوردند. رضازاده دو روز پیش در اجتماع میلیونی حامیان دکتر احمدی‌نژاد در مصلای تهران حضور یافته بود.

همچنین پس از پایان این همایش میلیونی، یکی از موتورسوارانی که تصاویر دکتر احمدی‌نژاد را بر روی موتور خود نصب کرده بود، توسط خودروی پژوی حامی موسوی به شدت مورد حمله قرار گرفت و ضارب از محل متواری شد. در حال حاضر این موتورسوار در بخش icu یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است.

آسیب‌دیدگان اکنون در بیمارستان پارس بستری هستند. همچنین نیروهای ستاد موسوی در برخی نقاط مرکزی و شمالی شهر مستقر شده و به مردم حمله می کنند. حمله وحشیانه در ظهر امروز به یک جوان موتور سوار در میدان انقلاب تهران، حمله به پیرمرد حامی احمدی‌نژاد در پل سیدخندان، شکستن شیشه و یا خط انداختن با اسپری روی ماشین‌هایی که عکس دکتر احمدی‌نژاد را نصب کرده‌اند، در برخی مناطق جزء آخرین موارد گزارش شده است.

هرچند تعداد اراذل و اوباشی که مشغول ایجاد ناامنی در پایتخت هستند، زیاد نیست اما نحوه حرکات این افراد کاملاً سازماندهی شده به نظر می رسد. رویگردانی قاطبه مردم در مناطق جنوب شهر و مذهبی سبب شده است تا طبق یک برنامه از پیش تعیین شده توسط ستادهای موسوی، حامیان موسوی از تمامی نقاط تهران افراد را به سمت میدان های مرکزی بکشانند و سپس تعدادی از اراذل و اوباش در ازدحام موجود به تهدید و ایجاد رعب بپردازند.

به نظر می رسد، طراحان آشوب در تلاش هستند از همه پتانسیل خود استفاه کنند تا احمدی‌نژاد را از ورود مجدد به «منطقه ممنوعه» بازدارند.

افرادی که رقیب خود را با بنی صدر مقایسه می کنند، اکنون به روش بنی صدر رسماً اعلام فتنه خیابانی کرده و با استفاده از «شعبان بی مخ»ها به جان مردم افتاده اند. طرح علنی بحث «آشوب» و پیگیری این پروژه خطرناک باید با پاسخ بزرگان نظام، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان مواجه شود.

گزارشی از آشوب‏آفرینی کانون فتنه با همکاری میرحسین موسوی

ماجرای درگیری اراذل و اوباش و جمعی از هواداران میرحسین موسوی نامزد دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ‏9‏ صبح دیروز زمانی آغاز شد که جمعی از هوادارای این نامزد انتخاباتی در محل ستاد هوانوردی کشوری در خیابان ولیعصر تجمعی را برگزار و با سردادن شعارهایی به ایجاد آشوب‏آفرینی پرداختند.

 

 

 

 

به گزارش ثانیه‏نیوز از سطح تهران، طرفداران موسوی در دستجات مختلف در این مسیر مستقر بودند و گفته می شود مجموع تعداد آنها در ابتدا حدود ‏200‏ نفر بود.

 

 

 

 

بر اساس مشاهدات خبرنگار ما ساعت ‏10‏ و ‏30‏ دقیقه صبح، تجمع کنندگان که ابتدا از حالت آرام و بدون شعار شروع به حرکت کرده بودند، پس از لحظاتی از تقاطع فاطمی ‏-‏ ولیعصر به سمت خیابان زرتشت حرکت کردند که نیروی انتظامی، آنها را متفرق کرد‏.‏

 

 

 

 

ساعت ‏10‏ و ‏45‏ دقیقه تجمع کنندگان با سر دادن شعارهای ایرانی باغیرت، حمایت، حمایت، نصر من الله و فتح غریب، مرگ بر این ... در حال فرار به سمت میدان ولی عصر بودند .

 

 

 

 

همچنین از سمت میدان فاطمی تا بعد از ساختمان وزارت کشور توسط بلوک سیمانی مسدود و دستکم ‏30‏ دستگاه موتورسیلکت پلیس که در هر دستگاه موتور سیلکت دو نیروی انتظامی می نشیند، در مقابل میدان فاطمی مستقر است و هر از چند گاهی به صورت دستجمعی حرکت می کردند‏.‏

 اراذل و اوباش و جمعی از هواداران میرحسین موسوی در دستجات مختلف در کوچه های فرعی خیابان ولیعصر حدفاصل خیابان زرتشت تا خیابان فاطمی تجمع کردند و هر از چند گاهی تجمع کنندگان خیابان ولیعصر، این محدوده را مسدود و پس از لحظاتی با دخالت نیروهای انتظامی مسیر باز و تردد جریان پیدا می‏کرد‏.‏

* توزیع پیام موسوی در خصوص نتیجه انتخابات در خیابان ولی عصر

اراذل و اوباش و جمعی از هوادارای میرحسین موسوی که از صبح دیروز اقدام به تجمع غیرقانونی در خیابان ولی عصر مقابل دفتر مرکزی ستاد میر حسین موسوی کرده بودند با توزیع پیام میرحسین موسوی در خصوص نتیجه انتخابات سعی داشتند که برخی را برای پیوستن به اراذل حامی موسوی تحریک کنند.

این پیام که به طور مکتوب ودریک صفحه در اختیار رهگذران وکسبه در خیابان فاطمی تقاطع ولی عصر قرار می گرفت، حاوی بیانیه اخیر موسوی در خصوص نتیجه انتخابات است‏.‏

همچنین تعدادی ازکسبه به دلیل درگیریهای پراکنده در این محل ، مانند طلافروشی های مشرف خیابان ولیعصر، تقاطع فاطمی اقدام به تعطیل کردن اماکن خود نمودند‏.‏

* تعرض اراذل و اوباش به تعدادی از بانوان در خیابان ولی‌عصر

همچنین برخی اراذل و اوباش حامی میرحسین موسوی، به تعدادی از بانوان تهرانی حمله‌ور شدند.

به گزارش ثانیه‏نیوز، این اراذل که شواهد متعددی از سازماندهی آنان توسط کانون فتنه سازمان مجاهدین انقلاب و باند مهدی هاشمی معدوم در دست است، با سر دادن شعارهای رکیک، بانوانی که در حال تردد در خیابان ولی‌عصر بودند را مورد تعرض قرار دادند.

این گزارش می‌افزاید: رهگذرانی که از تحرکات اراذل به شدت به خشم آمده بودند، در تماس با نیروهای انتظامی خواستار برخورد جدی آنان با این اراذل بودند.

همچنین تعدادی از اراذل و اوباش به بهانه حمایت از یک کاندیدای ناکام انتخاباتی به تخریب اموال عمومی و ضرب و شتم مردم پرداختند.

تعدادی از اراذل و اوباش که به صورت تشکیلاتی و سازمانی داده شده به خیابان‌ها و میادین تهران آمده‌اند، با سر دادن شعارهای سخیف و مستهجن به تخریب اموال عمومی پرداختند.

این گزارش می‌افزاید: تعدادی از رهگذران که شاهد تحرکات اراذل بودند به مقابله با اراذل و اوباش پرداختند که این درگیری با حضور نیروی انتظامی و دستگیری تعدادی از اراذل تحت کنترل درآمده است.

در هرصورت با حضور به موقع نیروهای مردمی ونیروی انتظامی، به آشوب‏آفرینی برخی طرفداران آقای موسوی که در نقاط مختلف تهران جریان داشت، پایان داده شد.

* نظریه انقلاب مخملین در خیابان‌های شهر

در عین حال یکی از خبرگزاری‌های خارجی در برنامه‌های عصر روز شنبه طی گزارشی از سطح شهر تهران، اعلام کرده است: در چند خیابان اصلی تهران، کاغذهایی بین مردم توزیع می‌شود که نشان از آماده‌سازی ذهن مردم برای انجام انقلاب مخملین می‌باشد. این نامه که با هماهنگی افراطیون ستاد 2 کاندیدای اصلاح‌طلب شکست خورده در انتخابات اخیر تهیه شده است، با ایجاد اغتشاش خیابانی و ناآرامی در سطح شهرها تغییرات اساسی در نظام حکومت اسلامی و هدف قراردادن ولایت فقیه را به صراحت عنوان کرده است. گفتنی است طی روزهای اخیر نامه‌نگاری به مقام معظم رهبری از سوی تنی چند از مسئولین نهادهای مشورتی نظام انجام گرفته است که به هیچ عنوان در شأن نامه‌نگاری مسئولین نظام به بالاترین‌ مقام حکومتی نظام مقدس اسلامی نمی‌باشد.

در این رابطه، میرحسین موسوی و مهدی کروبی 2 کاندیدای ناموفق دیروز بعد از ظهر در منزل هاشمی رفسنجانی به همراه سید محمد خاتمی جلسه اضطراری تشکیل دادند.

به گزارش یک سایت خبری ، در این جلسه برای چگونگی اعتراضات دو نامزد ناموفق در انتخابات و کشاندن هواداران افراطی به خیابان‌ها بحث و گفت‌و‌گو شد.

همچنین به گزارش ایرنا،‌ خبرهای دریافتی حاکی است مجموعه تحرکات آشوب طلبانه طی 24 ساعت گذشته در تهران از یک مرکز درشمال پایتخت هدایت شده است.

براساس این گزارش‌ها اتاق هدایت و حمایت آشوب طلبان از سوی مصطفی تاج‌زاده و محسن امین‌زاده اداره می‌شود.این دو نفر مأموریت تشکیل جلسات اخذ تصمیم و اجرای آن برای برهم زدن نظم پایتخت و آرامش شهروندان تهران را برعهده دارند.از جمله دستور کار اصلی این مرکز فتنه، شایعه پراکنی وسیع با استفاده از شبکه‌های ماهواره‌ای و اینترنتی و نیز سازماندهی اراذل و اوباش برای ایجاد ناآرامی‌های خیابانی و فراهم کردن امکانات لازم برای اوباش اجاره‌ای یا تحریک شده است.در همین رابطه زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی در گفت‌و‌گو با چند رسانه بیگانه وجود اتاق فرماندهی آشوب را تلویحاً تأیید کرده و گفت،‌ اقدامات اصلی ستاد موسوی در روزهای آینده دراین مرکز برنامه‌ریزی می‌شود.

این کانون فتنه گری صبح دیروز ضمن سازماندهی 3000 تن از اراذل و اوباش اجاره‌ای و توجیه آنها از نظر محتوای شعارهایی که باید سردهند،‌ خبرنگاران و تصویربرداران چند رسانه بیگانه را جهت پوشش خبری و تصویری تحرکات آشوبگرانه اوباش تحت عنوان جنبش اعتراضی(!) به نتیجه انتخابات به صحنه کشاندند تا بدین ترتیب خوراک تبلیغاتی برای دشمنان قسم خورده ملت و کشور فراهم آید.جمعی از آشوبگران اجاره‌ای که از مرکز هدایت آشوب خیابانی در شمال پایتخت هدایت می‌شوند، عصر دیروز با حضور در خیابان شهید مطهری،‌ ضمن ایجاد آشوب و بی‌نظمی در سطح این خیابان و زمینه‌سازی برای بروز ترافیک سنگین موجبات بی‌نظمی و ناامنی را برای شهروندان ایجاد کرده‌اند.

این افراد ضمن سنگ پراکنی به مأمورین نیروی انتظامی که حجم وحشی گری این افراد به حدی است که موجب وحشت مردم شده و نیروی انتظامی سعی دارد با متفرق کردن معترضین و آشوبگران، ‌شهروندان را که عموماً زنان،‌دختران و کودکان هستند از این خیابان عبور دهد. البته پس از مدتی با استقرار نیروهای پلیس یگان ویژه در این محل‌ها آرامش کامل برقرار شده است.

 

مدارک تحصیل بدون کنکور کوکب موسوی دختر میر حسین موسوی

تاکید مداوم میرحسین موسوی بر پیاده سازی عدالت عمومی و رفع تبعیض در میان اقشار مختلف جامعه و اتهام زنی پیاپی وی به دولت نهم در این رابطه، در حالی صورت می گیرد که متاسفانه طبق اسناد معتبر بدست آمده خلاف ادعاهای مهندس موسوی در حرف و عمل ثابت می شود.

به گزارش جهان، دختر میرحسین موسوی در سال 83 متقاضی پذیرش بدون کنکور در دوره دکتری فیزیک دانشگاه امیرکبیر می شود و مسئولان آن دانشگاه نیز در اقدامی خلاف قانون در حالی که نامبرده دارای معدل 13.5 در دوره کارشناسی و 14.7 در کارشناسی ارشد بوده، وی را پذیرش می کنند.

بنابر این گزارش، دختر موسوی در تاریخ 7/6/83 طی نامه ای خطاب به رئیس دانشگاه امیرکبیر با اعلام اینکه در سال 81 نفر سوم جشنواره جوان خوارزمی شده و دارای چهار مقاله چاپ شده در نشریات داخلی و خارجی است، متقاضی پذیرش بدون کنکور در دوره دکتری فیزیک دانشگاه امیرکبیر می شود.

پیرو دستور مورخ 8/6/83 رئیس دانشگاه امیرکبیر مبنی بر رسیدگی به این تقاضا،رئیس دانشکده فیزیک این دانشگاه طی دستورمورخ20/7/83خطاب به مدیرکل تحصیلات تکمیلی دانشگاه ضمن ارسال مدارک دختر میرحسین موسوی اعلام می دارد که معدل کارشناسی ارشد نامبرده 14.7 می باشد و عملا امکان تحصیل وی بر طبق قانون وجود ندارد.

با این حال رئیس دانشکده فیزیک دانشگاه امیرکبیر طی نامه شماره 5582/41 مورخ 22/6/83 اعلام می نماید که موافقت شده تا خانم کوکب موسوی با استفاده از سهمیه دانشجویان ممتاز در دوره دکتری پذیرفته شود.

شایان ذکر است که برابر ماده 4 آئین نامه های تسهیلات آموزشی و پژوهشی برای دانشجویان ممتاز مورخ 19/12/81 و 10/3/82، دانشجویان ممتازی می توانند در دوره دکتری پذیرفته شوند که در دوره کارشناسی ارشد معدل کل دروس آنها 17 و پایان نامه آنها با درجه عالی ارزشیابی شده باشد.

به نظر می رسد میرحسین موسوی با توجه به ادعاهای پیاپی مبنی بر وجود تبعیض و عدم رعایت عدالت در دولت نهم،باید عدالت واقعی را از منظر خود باز تعریف نماید.

تجمع حامیان موسوی در خیابان آزادی و انقلاب+عکس + خسارت به اموال بیت المال و كشته شدن چند نفر

حامیان موسوی و درگیری با ماموران انتظامی و تجمع آنان در خیابان آزادی

تجمع حامیان موسوی و اختشاش در نظم عمومی و ایجاد نا امنی و خسارت به اموال بیت المال

 

میزان مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری از 82 درصد گذشت

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه پیش بینی ما حدود 70 درصد مشارکت بود، گفت: اما حضور مردم بی سابقه بوده و از مرز 82 درصد گذشته است که بعد از انقلاب اسلامی این نرخ مشارکت بی سابقه است.

به گزارش خبرگزاری مهر، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفتگو با شبکه خبر از مشارکت بالای مردم در انتخابات دهم ریاست جمهوری خبر داد و گفت: پیش بینی ما حدود 70 درصد مشارکت بود اما حضور مردم بی سابقه بوده و از مرز 82 درصد گذشته است که بعد از انقلاب اسلامی، این نرخ مشارکت بی سابقه است.

کدخدایی با ذکر این نکته که در هیچ انتخاباتی این حد از مشارکت را نداشتیم، تصریح کرد: جا دارد به ملت شریف ازاین بابت تبریک بگوئیم.

وی افزود: همکاران ما همچون گذشته در حال دریافت شکایت ها و گزارش ها هستند و ما به وظیفه صیانتی خود علیرغم اینکه گزارش های کمی کهاز تخلف وجود دارد، عمل می کنیم.

کدخدایی در بخش دیگری ازسخنانش تصریح کرد:طبق ماده 80 قانون انتخابات، باید شکایت ها مستند باشد.

عکس هایی از حضور مردم در انتخابات دهم ریاست جمهوری (عکس های ویژه انتخابات )

عکس های جالب از حضور مردم در انتخابات (عکس های ویژه انتخابات )

entekhabat-iran-dailyfa-org-16

entekhabat-iran-dailyfa-org

برای دیدن بقیه عكسها به ادامه مطلب رجوع كنید

ادامه مطلب

 
 • تعداد صفحات :8
 • 1  
 • 2  
 • 3  
 • 4  
 • 5  
 • 6  
 • 7  
 • ...  
 

درباره وبلاگ

عكس اخبار و مطالب آموزشی متنوع
لطفا به موضوعات مختلف و صفحات قبل هم مراجعه كنید
مدیر سایت : مدیر سایت محسن

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

My title page contents
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات