بهترین وبلاگ آموزشی ایران - مطالب بهمن 1386
بهترین وبلاگ آموزشی ایران
دانلود آهنگ جدید+طنز+جک+اس ام اس جدید+جعبه جواهرات طلا و نقره+شعر طنز+مدل لباس+عکس های جالب و طنز+

آرشیو موضوعی

آرشیو

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

حکمت داشتن مو از نظر اسلام

امام صادق (ع) به مفضٌل فرمودند:

1) وقتی انسان به سن درک رسید به واسطه آن از مرز بچٌگی خارج و از مشابهت زنان بیرون می آید و اگر دختر است صورتش همچنان از مو پاک می ماند تا زیبایی و طراوت بر او باقی می ماند و محرک مردان برای ازدواج شود؛ در نتیجه دوام و بقای نسل بشر در آن است.

اگر مو در صورت مردی نروید، به شکل کودکان و زنان می ماند و دیگر وقار و شکوهی در او دیده نمی شود.

2) در بعضی از مواضع بدن روئیدن مو باعث ضرر است و از آن جلو گیری شده ، اگر در چشم مو بروید آیا چشم را کور نمی کند؟ اگر در دهان بروید آیا خوردن و آشامیدن را بر انسان ناگوار نمی کند؟ اگر در کف دست بروید آیا از لمس کردن صحیح مانع نمی شود؟ و اگر در شرمگاه زن بروید یا بر شرمگاه مرد، آیا لذت جماع را از بین نمی برد؟ نگاه کن که چطور مو هر جا که مصلحتی در روئیدنش نیست نروئیده است . این امر تنها در انسان نیست بلکه در چهارپایان و درندگان و ... هم چنین است. بدنشان را می بینی که با مو پوشیده شده اما جاهای نام لرده شده را عینا به همان دلایل ، از مو خالی می بینی.

3) روئیدن مو در زیر شکم و زیربغل ، عیب و بیهوده نیست بلکه روئیدن مو در این جاها به علت رطوبتی است که به این مواضع می ریزد همچنان که گیاه و علف های هرزه در جایی که آب جمع می شود از زمین می رویند؛ آیا نمی بینی که این جاها برای قبول این فضولات از جاهای دیگر بدن مناسب تر و پوشیده تر است؟

زینت مردان به ریش داشتن و زینت زنان به ریش نداشتن است :

1) روزی حضرت آدم (ع) در سجده اش به خداوند عرض کرد : جمالم را زیاد نما . خداوند متعال دعایش را مستجاب کرد و به او ریش داد. آدم (ع) گفت: این چیست؟ به او وحی شد : این زینت تو و زینت فرزندان ذکور تو تا روز قیامت است.

2) دو نفر از طرف پادشاه ایران «کسری» خدمت رسول اکرم (ص) رسیدند در حالیکه ریش های خود را تراشیده و سبیلهای خود را تاب داده بودند . حضرت (ص) فرمودند: وای بر شما ، چه کسی شما را به این کار امر کرده است؟ گفتند: پروردگار ما کسری. حضرت (ص) فرمودند: اما پروردگار من مرا امر کرده است که شاربم را کوتاه کنم و ریش را بگذارم.

3) امیر امؤمنین (ع) فرمودند: بنی مروان اقوامی از امت های گذشته بودند که ریش خود را می تراشیدند و سبیل ها را تاب می دادند و این کار آنها باعث شد که از صورت انسانی به صورت بعضی حیوانات مسخ شدند.(مسخ واقع نمی شود مگر به خاطر عملی که حرام است)

4) پیامبر اکرم (ص) فرمودند: مجوسیان ریش خود را می تراشیدند و شاربها را می گذاردند اما ما شاربها را می زنیم و ریش را باقی می گذاریم که مطابق با فطرت است (تراش ریش مخالف با طبیعت اولیه و خدادادی انسان است).

5) جابر نقل می کند که پیامبر (ص) فرمودند: از ما نیست:

1- کسی که با زبانش مردم را بیازارد.

2- کسی که در اموالش اسراف کند و آنها را در راه های نامشروع خرج نماید.

3- کسی که ریش خود را بتراشد.

6) امام صادق (ع) فرمودند: خداوند متعال حضرت ابراهیم را به حنفیه (یعنی ده چیز که مایه پاکی و پاکیزگی است) امر فرمود که پنج دستور آن در سر و پنج تا در بدن است.

اما آنچه در سر است:

1- زدودن موهای بدن
2- ریش گذاردن
3- کوتاه کردن موی سر
4- مسواک زدن
5) خلال کردن دندانها

و اما آنچه در بدن است:

1- زدودن مو های بدن
2- ختنه کردن
3- کوتاه کردن ناخن
4- غسل جنابت
5- تطهیر با آب

تا حالا شده عاشق بشی؟(انواع عشق) طنز

1.       عشق از دیدگاه  حاج آقا: استغفرالله باز از این حرفای بی ناموسی زدی. (جمله عاشقانه : خداوند همه جوان ها را به راه راست هدایت کند)

2.       عشق از دیدگاه دختر حاج آقا:  آه... یعنی می شه بدون اینکه بابام بفهمه من عاشق بشم؟ ( جمله عاشقانه : ندارد)

 3.       عشق از دید یک ریاضیدان :  عشق یعنی دوست داشتن بدون فرمول. (جمله عاشقانه : آه... عزیزم به اندازه سطح زیر منحنی دوستت دارم)

 4.       عشق از دیدگاه بقال سر کوچه: والا دوره ما عشق مشغ نبود که, ننمون رفت و این سکینه خانم رو واسمون گرفت آورد.(جمله عاشقانه: سکینه شام چی داریم؟....)

 5.       عشق از دید اصغر کاردی (در زندان) : مرامتو عشقه,عشقی.(جمله عاشقانه : چاقو خوردتیم لوتی..)

 6.       عشق از دیدگاه یک دختر مدیوم کلاس و کمی بی غم : آه  عزیزم کاش الان پیشم بودی , بغلم می کردی, سرمو میگذاشتم رو شونه هات....( جمله عاشقانه : دوستت دارم عزیزم....)

 7.       عشق از دید مادر بزرگم :از این حرفای بد نزن , راستی این دختر اقدس خانم خیلی دختر خوب و با کمالاتیه , تازه تحصیل کرده هم هست . ( جمله عاشقانه : پاشو بریم خواستگاری....) 

 8.       عشق از دید.....( خودتون الان می فهمید کیو میگم) : عزیزم تو که عاشقمی چرا هزینه عمل کردن دماغمو نمی دی؟......واسه ناهار بریم سورنتو ....مرجان با دوستش هم قراره بیآد....دوست مرجان واسش یک ماتیز خریده (دوو منگل) .تو حتی حاضر نیستی واسه من که این همه دوستت دارم یک پراید بخری.....  (جمله عاشقانه : عزیزم گوشی می خوام راستی دوستت هم دارم)

 9.       عشق از دید کسی که بار اولشه عاشق میشه: عزیزم باور کن بدون تو حتی یک لحظه هم نمی تونم زندگی کنم, تو واسم همه دنیا هستی....(جمله عاشقانه : فدات شم  عزیزم خیلی خیلی دوستت دارم)

 10.    عشق از دید کسی که بار اولش نیست که عاشق میشه: عزیزم خیلی دوستت دارم, باور کن شب ها به خاطر تو با پای برهنه می خوابم....(جمله عاشقانه : آه عزیزم دیرم شده باید برم)

 11.    عشق از دید یک راننده : رادیات (رادیاتور) عشق من از برات جوش آمده , باور نداری بر آمپرم بنگر.....(جمله عاشقانه : عیزم دوست دار.... بو بو بوغ غ غ)

 12.    عشق از دید بعضی ها : آه ..یعنی خدایا میشه بیآد خواستگاریم؟....(جمله عاشقانه : یا شابدالعظیم 1000 تومن نذرت  می کنم اگه بیآد خواستگاریم)

 13.    به دلیل نحسی از نوشتن معذوریم (جمله عاشقانه: حتی شما دوست عزیز)

 14.    عشق از دید ارازل و اوباش : عشق مشغ سیخی چند بابا, برو بچه سوسول دلت خوشه, خونه خالی نداری ....(جمله عاشقانه :بو بوغ غ ... خانم بیا بالا خوش میگذره)

15. از دید یک مهندس الکترونیک :  عشق همان دوست داشتن است وقتی در av open loop ضرب میشود, البته در این حالت انسان به صورت غیر خطی عمل می کند. ( جمله عاشقانه :عزیزم تو منو در وسط منحنی مشخصه بایاس کردی )

16.     عشق از دید بابام : آخه پسر ,عشق واست نون و آب میشه؟....حالا بگو ببینم پدرش چه کارست؟ (جمله عاشقانه :برو با دختر حاج آقا ازدواج کن)

17.    عشق از دید مادر ها : وا مگه تو امسال کنکور نداری؟ عشق باشه واسه بعد. مگه تو امسال فلان نداری ؟ عشق باشه واسه بعد.. مگه تو امسال بهمان نداری؟ عشق باشه واسه بعد...(جمله عاشقانه: باشه واسه بعد)

مومک چیست؟(روش های حذف موهای زائد)

مومك چیست؟

مومك ماده ای است كه كاملا طبیعی می باشد و معمولا تركیبات آن در كارخانه های مختلف متغیر می باشد ولی در همه آنها چند ماده موجود هست كه كاملا در اكثر مومكها می باشد،صمغ ؛ساكاروز و عسل و نپاژن و آب.

همان طور كه از نام این محصول پیداست (مومك) مكانیزم این ماده مكیدن موها می باشد.

این ماده یكی از قدیمی ترین های رفع موهای زائد هست كه مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای استفاده از مومك این است كه ، مومك همچون یك موچین عمل می كند و موها را از ریشه جدا می نماید و باعث آن می شود كه موها دیر تر رشد كنند. در برخی تحقیقات نشان داده شده كه مومك ممكن است قطر موها را كمتر كند و نوك موها را از حالت تیز به حالت اول برگرداند و رنگ موها را كمتر می كند(كركی می كند).

روش استفاده مومك متفاوت است اما اصل آن یكی می باشد. روش به این صورت است كه مومك را اول گرم می نماییم و سپس روی پوست می مالیم و بر روی آن پارچه و یا ورق مستحكم قرار می دهیم و سپس در جهت خلاف ریشه مو موها را از ریشه جدا می نماییم كه بدون درد موها جدا می شوند(البته اگر كشیدن موها سریع انجام شود).

مومكها دو نوع می باشند مومك آماده به مصرف كه قیمت آن بی شك زیادتر است اما به دلیل آماده به مصرف بودن آن مصرف آن آسان و بدون هیچ زحمتی است(مارك های معروفی همچون مومك آماده به مصرف ویت از این جمله اند) نوع بعدی مومك موم های سردی می باشند كه درون ظروف پلاستیكی نگه داری می شوند و آنها را قبل از مصرف بایستی گرم و مراحل را انجام داد.

اما از دیگر مزیت مومك این است كه طول مصرف آن خیلی زیاد است و ممكن است 3تا 4 هفته(بسته به نوع پوست شما) هیچ مویی روی پوست {پا یا صورت}شما نباشد كه آنرا برطرف نمایید ، و برعكس هم باید بیشتر صبر كنید تا موهایتان از ریشه درآیند تا بتوانید دوباره موم كنید(زیرا ممكن است بعضی موها زودتر رشد كنند برخی دیرتر).

اثرات منفی استفاده از تیغ

اثرات منفی استفاده از تیغ بر روی پوست

بر روی یكی از كتابهایی كه تازه مطالعه كردم متوجه مطالب جالبی شدم در رابطه با تیغ كه شما رو به خوندن اونها دعوت می كنم:

1-استفاده از تیغ ممكن است باعث افزایش بیش از حد موها شوند كه از علائم اولیه آن خارش روی سطوح تیغ زده شده نام برد.

2-شكل تراشیده شده ی مویی كه با تیغ اصلاح شده است به دلیل آنكه تیغ به صورت مخروطی و از ساقه مو ها را جدا می نماید به طور كاملا درشت و بزرگتر از حد معمول دیده می شوند.

3-تراكم موها در مكان هایی كه تیغ مصرف شده است(مثلا زیر چانه و روی گردن) بیشتر از افرادی است كه كمتر تیغ مصرف كرده اند.

4-به دلیل قطع و تقویت موهای كركی(موهای بور)ممكن است به نظر برسد كه تیغ باعث شده كه موها زود تر رشد كنند و پس از یك روز ممكن است موها تا دو دهم میلیمتر رشد كنند.

5-استفاده تیغ برای چندیدن نفر ممكن است باعث سرایت بیماریهایی همچو هپاتیت و یا ایدز شوند.

6-پس از مصرف تیغ روی پوست ، مقداری از پوست را تیغ به همراه خود برده و مویرگها را تحریك می كنند.

7-پس از مدت زیادی ممكن است صورت چروك به نظر برسند(به دلیل مسئله 6)

۸-زبری بیش از حد موها و ماندگاری کم

اگر موافق بودید و درخواست كردید من در رابطه با نظافت و زیبایی و بهداشت بیشتر مطلب تهیه می كنم.

درضمن هك هم موسسه ای نیست كه یاد بدهد قبلا بود ولی الان همشونو جمع كردند.

بهداشت مو

مو یكی از ضمائم پوست است كه از دو قسمت تشكیل شده است. قسمتی از آن كه دیده می شود، از سلولهای مرده به وجود آمده و قسمت دیگر، ریشه و پیاز مو نام دارد كه سلولهای زنده و فعالی دارد . یك انسان بالغ در حدود 000/100 تار مو بر روی سر دارد كه هر تار مو بین دو تا ده سال عمر می كند و رشد آن به طور معمول 33/0 میلیمتر در روز و یا 10 تا12 سانتیمتر در سال است. ممكن است روزانه 20 تا100 تار مو بریزد كه این ارقام درنژادها، جنسیتها و سنین مختلف یكسان نیست.

ناراحتی های عصبی، نگرانی، دلواپسی،  اندوه، كم خوابی و یا بدخوابی سلامت موها را به خطر می اندازد و رشد آنها را متوقف كرده و موها دچار ریزش می شوند. موهای شما به هر رنگ و از هر جنس كه باشد، نیاز به تغذیه و مراقبت دارد. یك برنامه غذایی كه به اندازه كافی ویتامینهای گروهB و نیزA وC و همینطور كلسیم، آهن، مس و ید داشته باشد سبب می شود كه موها زیبا بمانند.ید در گردش خون پوست سر، نقش اساسی دارد و اگر به اندازه لازم به بدن نرسد، موها كدر، مرده و دچار ریزش می شوند.خوردن شیرینی ، نوشابه های گازدار، قند و شكر را به حداقل برسانید و به جای برسهای نایلونی از برسهای مویی استفاده كنید تا سبب موخوره نشود.

میوه ها، سبزی های تازه و خام، ماهی تازه، جگر و روغن های گیاهی مانند: روغن زیتون، روغن آفتابگردان و روغن ذرت از غذاهای بسیار مفیدی هستند كه به رشد و سلامت موها كمك می كنند.

ماساژ سر نیز در افزایش سرعت جریان خون نقش مهمی دارد. بدین صورت كه با انگشتان دو دست، سر را ماساژ دهید، به طوری كه انگشتان به شكل دورانی حركت داده شوند. تا زمانی كه حس كنید سرتان گرم شده است و خون در زیر پوست جریان دارد. این حركت را در همه نقاط پوست سر انجام دهید تا به این ترتیب خون در تمام قسمتهای سر به جریان بیفتد. برای سرعت بخشیدن به گردش خون در سر، برس را در جهتهای مختلف روی پوست سر بكشید تا خون در زیر پوست به جریان بیفتد. تمرین بسیار ساده جهت تسریع جریان خون سر، این است كه به پشت بخوابید، روی شانه ها و آرنجها تكیه كنید . در این حالت سر باید روی زمین قرار گیرد. هنگام انجام این تمرین، پاها را راست نگهدارید و زانوها را خم نكیند.

شوره سر:

برای دیدن ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید!

مکالمه مجانی با موبایل

دوستان عزیز

من این ترفند مکالمه رایگان رو دارم روش یک تحقیق درست و حسابی می کنم و دارم روش یک امتحاناتی انجام می دم و به یک نتایجی هم رسیده ام ولی متاسفانه به دلیل اینکه خیلی از افراد هستند که با مخابرات یک صنمی دارند و ... هستند سریع استفاده کنید که بعدا افسون نخورید.

روش اول مکالمه مجانی با موبایل

۱- درصفحه اول یا همون میز کار موبایلتون تایپ كنید ( #094021 *21 * ) البته تا 5 دقیقه مسئولیتش با من ولی بیشتر با خودتون چون بعد از 5دقیقه خطتون ردیابی میشه وبعد مصادره به نفع مخابرات البته اگر 100دقیقه هم صحبت كنید مجانیه راستی بعد ازتایپ اعداد بالا باید كلید ok رابزنید وبرای كنسل کردن این کد هم تایپ كنید ( #21# )

روش دوم مکالمه مجانی با موبایل

تایپ كنید ( #09۰ *21 * ) البته تا ۱۵دقیقه
میتوانید مجانی صحبت کنید و اگر بیشتر طول کشید مثل روش بالا خط شما رد یابی نمیگردد ولی مثلا اگر ۳ دقیقه شد ۳ دقیقه و ۱ ثانیه پولش محاسبه و ۲ برابر می شود وهمینطور که ادامه پیدا کند ۳ برابر میشود پس سعی کنید تایم بگیرید و قبل ازپایان ۳ دقیقه مکالمه به تماس خود خاتمه دهید و در صورت تمایل دوباره تماس بگیرید

 

روش سوم در موبایل های سری ۶۰

tools---->settings---->security----->Pone And Sim----->Closed User group


بعد از باز شدن پنجره مورد نظرخواهید دید که ۳ گزینه وجود دارد که به صورت پیش فرض گزینه Default تیک دار است با انتخاب گزینه On تلفن را از حالت پیش فرض Default خارج میکنیم سپس مشاهده میکنیم که پنجره دیگری باز شد که از ما در خواست عددی را دارد یا بهتر بگویم چهار رقم آخر شماره خود را در آن کادر
سفید وارد میکنید ودر انتها Ok میکنید.
این کد محدودیتی برای تماس ایجاد نمیکند ومیتوانید تا هر مدتی که خواستید به مکالمه خود ادامه دهید. این کد باعث نصف شدن هزینه مکالمه شما میگردد .
البته لازم به ذکر است که دوتا کد اولی به درد همه 
موبایل ها میخوره ولی کد سوم روی بعضی از گوشی ها جواب میده .

خجالت نمی کشند؟

این پست فقط یک درد دل است (چرا تو وبلاگم گفتم ؟ بخاطر اینکه چند تا از این معلمهای دبیرستان قبلیم خوننده اونن و شاید با شنیدن این حرف دیگه مردم رو اذیت نکنند)

....

اون روز من رفتم داخل مدرسه ، ۲۰ نفر تماشاچی با هم داد می زدند محسن دوستت داریم....

بعد رفتیم سراغ یکی از معلمها به نام .....

چندین بار ازم شماره گرفتند (حالا چرا من نمی دونم) ولی یک بار تابستون ، ۱ بارم ۴ ماه پیش یک بارم ۱ ماه پیش و.... و هر دفعه می گفتند که گم کردم شمارتو...

این بار هم تو گوشیش سیو کرد و....

حالا من می دونید چه فکری می کنم؟

این جاچسبی ها هستند که تو خونه همه ما ها هست و زیرش بعضی وقتا جرز داره و لغ وزیته .... من فکر می کنم که این معلم آگاه این مدرسه میدید تو جیبش این شماره من رو این کارته هست و  این شماره ما رو زیر اون جرز می ذاره ....

الانم که تو گوشیشون سیو کردند وقتی که من داشتم ازشون خدا حافظی می کردم و می رفتم دستش تو جیبش بود و می خواست که فقط من بذارم برم تا این دکمه دلیت گوشی شو بزنه و شماره منو از تو مخاطبینش حذف کنه.....!!!

اب نداره به ما هم بگویید الاف ولی تو زندگی ما که نیستید.....

خداییش اگه این معلم که خیلی هم دوستش دارم و از ته ته ته قلبم بهش ارادت دارم بهم بگه یک روز بیا برای این بچه ها یک تقویتی اجرا کن رو چشمم قبول می کنم ولی دیگه دیر شده دله منم پیر شده و وقتم که بود رفت پیش هودو خانم.

اما بازم دوستت داریم از ته قلب آقای ....

{در آخر هم از معلمان مرتبط با "آقای چیز" می خواهیم که این پست رو لو ندهند و فقط برای مهض خنده و عبرت دوستان در آینده نوشتم و بس}

فعلا یا حق

دعا به هنگام عطسه

بعضی وقتها ، بعضی آدما ، بعضی چیزارو با بعضی چیزا اشتباه می گیرند و بعضی از اون

حرفها كه نباید بگن رو می گن اما من استوار و محكم و مطمئن میام جلو و بدون توجه به

نامربوط بودن مطلب به تعداد دوستداران به این نوع مطلب ، میام و این مطلب رو می ذارم

ایشالله كه مورد استفاده حتی یك نفر هم كه بشه ما خدا رو شكر می كنیم.

همین برای ما بسه.

در روایت معتبر از رسول اکرم(ص) است که هرکه بعد از عطسه بگوید:«الحمدُللهِ علی کلِّ حالٍ و صلَّی علی محمَدٍ و الِهِ اَجمَعین» خداوند عطسهء او را به شکل پرنده که از مگس بزرگتر و از زنبور کوچکتر است درمی آورد و در زیر عرش برای صاحب عطسه تا روز قیامت استغفار میکند

منبع.

آقا كورش خواسته بودند كه آدرس آهنگ پیش زمینه رو براشون بذارم اینم آدرسش (مداحی مداح اهل بیت حاج كریمی):

کریمی

اینم آدرس اصلاح شده ی اون دیكشنری ای كه خواسته بودید(برای موبایل سونی اریکسون):

دریافت دیكشنری انگلیسی به فارسی

دانلود حجم 1.35 مگابایت

چند فایل برای مسیج و چندتا هم فایل خنده دار برای موبایل شما

سلام بچه ها من دوباره اومدم

2 تا فایل برای هشدار اس ام اس براتون گذاشتم شاید خوشتون بیاد:

اولیش (توجه توجه شما یك اس ام اس دارید)Tavajoh.amr

دومیش (یا پیغمبر براش مسیج اومده)Ya_pyghambar111.amr

حالا هم یك فایل برای خنده شما عزیزان گذاشتم:

آقای قرائتیGheraati.amr

من خواب می دیدم عقدم می كردند (جالبه)aroos.amr

بار رفیقان نشستیم شبی را تا سحر می زدیم قل قلی را.... (آخرشه حتما دانلود كنین)Bafor.amr

بچه ها من شاید رفتم یك مدتی نبودم ولی شما همچنان ما را از یاد نبرید و سریع به ما سر بزنین

کلیپ هیچکس تو پارتی شبانه

 

مشترک گرامی

دسترسی به این سایت امکان پذیر نمیباشد

 

 
 • تعداد صفحات :2
 • 1  
 • 2  
 

درباره وبلاگ

عكس اخبار و مطالب آموزشی متنوع
لطفا به موضوعات مختلف و صفحات قبل هم مراجعه كنید
مدیر سایت : مدیر سایت محسن

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

My title page contents
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات