بهترین وبلاگ آموزشی ایران - نا گفته های کوله پشتی و قضیه حذف فرزاد حسنی
بهترین وبلاگ آموزشی ایران
دانلود آهنگ جدید+طنز+جک+اس ام اس جدید+جعبه جواهرات طلا و نقره+شعر طنز+مدل لباس+عکس های جالب و طنز+

آرشیو موضوعی

آرشیو

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

نا گفته های کوله پشتی و قضیه حذف فرزاد حسنی

برای بزرگتر شدن عكس روی عكس كلیك كنید.

به نام خدا

مقام معظم رهبری در دیدار با مقامات عالی قضایی كه داشتند درباره عملكرد نظام قضایی در اجرای طرح های جدید فرمودند:مهم خروجی نتیجه كارهاست و شاید كارهای بسیاری انجام شود ولینكته مهم محصول و نتیجه كار آنهاست.

شاید شما هم چندین برنامه پیش كوله پشتی كه در رابطه با طرح امنیت اجتماعی بود رو دیده باشید ، در آن برنامه سردار رادان نیز حضور داشتند كه در طی برنامه نحوه سوال و طرح موضوع و دركل، نحوه واكنش فرزاد حسنی در

این برنامه با سردار رادان را نیز شنیده یا دیده باشید.

در قسمت اول آن برنامه كه پخش شد مطبوعات و سایر گروه های خبری به این موضوع و برنامه پرداختند و در آن اشاره می كردند كه این برنامه شاید پخش نشود و یا اجازه ادامه مجری گری از فرزاد حسنی صلب شود. اما این چنین نشد و پس از گذشت قسمت دوم برنامه و حتی دعوت از قاضی سعید مرتضوی و حتی یك مهمان دیگر با وجود فرزاد حسنی همه گفتند كه این قضیه منتفی شده است و دیگر نه برنامه تحریم و نه مجری تعویض خواهد شد ، طبق یك منبع بسیار مهم كه گفته بود مدیران سازمان نیز از فرزاد حسنی و برنامه دفاع خواهند كرد.

اما شورای نظارت بر صدا و سیما از مهندس ضرغامی طی نامه ای خواستند كه از برنامه كوله پشتی و نحوه اجرای آن جلوگیری كنند. و اما پس از گذشت این موضوع سردار رادان به مهندس ضرغامی گفتند كه كسی فرزاد حسنی را سرزنش نكند كه برنامه چالشی بوده است و كاملا برخورد ایشان عادی بوده است. اما پس از فشارهایی كه به برنامه و مهندس ضرغامی آمده بود برنامه مجبور شد دست به كار شود و اقدامی انجام دهد.

حال برمی گردیم به چند موضوع قبل كه داشتم و گفتیم كه قضیه ظاهرا تمام شده است. چند روزی كوله پشتی با تاخیر و گاهی پخش نشد واما ساعت 9 شب چهره ی امیر حسین مدرس را به جای مجری قبلی دیدیم و به بهانه اینكه((فرزاد به دلیل كسالت و بیماری قلبی ای كه داشتند نتوانستند چند روزی برنامه را در دست داشته باشند)). حال ساعت 10 و 30 دقیقه در برنامه جام جم 2 به نام من خوبم تو خوبی فرزاد حسنی را دیدیم. اما بدون كسالت. چند روزی گذشت و فرزاد در آن برنامه كه از شبكه جام جم پخش می شد به بینند گان برنامه توضیح داد كه من كسالتی ندارم و اقوام نیز كه از شهرستان زنگ زدند كه بگویند آیا من كسالت دارم یا نه و من گفتم خیر كسالتی ندارم. و در كل متوجه شدیم كه فرزاد حسنی ممنوع الفعالیت در شبكه های سراسری زنده شده است(كه شاید برای ایشان بهتر باشد زیرا این گونه برنامه ها دهانی بسته و چفت محكمی می خواهد)

ولی در اینجا یك مساله مهم پیش آمد كه آیا یك رسانه ملی كه باید شفاف عمل كند و مسایل را آن طور كه هست باید بگوید، چرا آن طور كه هست نمی گوید؟ چرا و چرا؟ مگر نمی دانستند كه فزراد چند ساعت بعد در شبكه جام جم برنامه آن هم زنده اجرا می كند و اینگونه می گویند كه او در كسالت است و در بستری؟ آیا دروغگویی رسالت رسانه ملی است؟ طرح این گونه مسایل آیا شبهاتی ایجاد نمی كند؟

درباره وبلاگ

عكس اخبار و مطالب آموزشی متنوع
لطفا به موضوعات مختلف و صفحات قبل هم مراجعه كنید
مدیر سایت : مدیر سایت محسن

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

My title page contents
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic